Proč nakupovat v LA ORGANICA?

Při nákupu u nás máte jistotu, že se Vám do rukou dostane pouze originální produkt, který vyniká nejvyšší kvalitou. 

Co to znamená, když se řekne veganská kosmetika?

Je to maximálně účinná péče o pleť bez obsahu živočišných složek.

Jsou produkty, které nabízíte, testovány na zvířatech?

Cílem veganské kosmetiky je podporovat udržitelnost. Neuznáváme kruté a neetické zacházení se zvířaty a žádný z produktů, které nabízíme v našem obchodě, neobsahuje ingredience testované na zvířatech.

Mají vaše produkty Cosmos a Ecocert certifikaci?

Všechny kosmetické produkty, které nesou označení Cosmos natural, Cosmos organic nebo Ecocert, jsou našimi dodavateli certifikovány a prošly přísným sítem našeho výběru.

Mají vaše produkty veganskou certifikaci?

Všechny kosmetické produkty označené Vegan society jsou našimi dodavateli certifikovány jako veganské a prošly přísným sítem našeho výběru.

Musím být vegan, pokud chci používat veganskou kosmetiku?

Ne, nemusíte být vegan! Náš projekt souzní s lidmi, kteří mají rádi čistě rostlinné produkty, vyráběné z nejčistších přírodních ingrediencí pěstovaných podle nejpřísnějších pravidel ekologického zemědělství a zpracovávaných tradičními ručními způsoby.

Používám běžnou (konvenční) kosmetiku z parfumerie, mohu kombinovat přírodní kosmetiku s kosmetikou, kterou nyní používám?

Ano, ideální je doplnit/obměnit používané kosmetické produkty o přírodní péči např. jedním produktem a pozorovat rozdíl, který přírodní kosmetika přináší.

Jsou vaše produkty vhodné pro každý typ pleti?

Ano! Hlavním cílem LA ORGANICA je propagovat efektivní řešení péče pro všechny typy pleti pomocí udržitelných rostlinných ingrediencí. Naše výrobky jsou vhodné pro zákazníky s mastnou, suchou i kombinovaným typem pokožky. Všechny naše produkty jsou jako veganské a neobsahují žádné zvířecí složky.

Jak zjistím složení jednotlivých kosmetických produktů?

Každý produkt obsahuje seznam složek a účinných látek.
Nejste si jisti, který produkt si vybrat? Jsme tu, abychom vám pomohli! Neváhejte a kontaktujte náš tým zákaznické podpory, kde Vám naši odborníci na krásu pomohou najít produkt, který Vám bude vyhovovat. Náš tým můžete kontaktovat emailem: zakaznik@laorganica.cz  a nebo telefonem na čísle: tel:+420 603 507 001

Jsou Vaše produkty vhodné pro těhotné a kojící ženy? 

Ano, drtivá většina produktů je vhodná pro těhotné a kojící ženy. Seznam produktů, které náš expert vyhodnotil jako zcela bezpečné k užívání během těhotenství a při kojení, naleznete na https://laorganica.cz/vyrobky-bezpecne-v-tehotenstvi/.

Mohu být Vaším distributorem?

Ano! Zašlete nám prosím více informací na e-mailovou adresu distribuce@lborganics.cz. Zvážíme Vaši nabídku a budeme Vás kontaktovat.

Jsem influencer. Mohu s Vámi spolupracovat na propagaci Vašich produktů?

Ano! Zašlete nám prosím více informací na e-mailovou adresu media@laorganica.cz. Zvážíme Vaši nabídku a budeme Vás kontaktovat.