Jitka Letici
Jitka Letici – majitelka Luxury La Organica


Pár slov o mně – Jitka Letici.

Milé zákaznice, milí zákazníci. Jmenuji se Jitka Letici a jsem majitelkou společnosti Luxury La Organica a LB Organics.
Mojí velkou vášní je kosmetika, která je přírodní a hlavně efektivní, a právě na ni jsem se při budování své značky zaměřila.

Ráda bych se vám teď trochu představila

Pocházím z Teplic a mám vystudovanou kosmetickou školu zaměřenou na dermatologii. Během let jsem se kromě dermatologie postupně seznamovala i s dalšími obory, které mě lákaly. Postupně jsem prošla právní sekcí a studovala koučink i lektoring. Pracovala jsem v dermokosmetickém centru, ale také na manažerské pozici, v právním oddělení či jako koučka seberozvoje a byznysu. Všechna má studia i zaměstnání mě bavila, ale nakonec jsem se přece jen vrátila ke své milované profesi kosmetičky. Ve skutečnosti jsem tuhle oblast nikdy neopustila. Vždycky jsem intenzivně nasávala veškeré novinky, které se týkaly kosmetiky nebo péče o tělo.

Kosmetika je mou vášní

Během let jsem také sama postupně vyzkoušela téměř veškerou kosmetiku, která je na trhu k dispozici. Sama mám totiž velmi citlivou pleť a málokterá kosmetika mi vyhovuje. Bohužel jsem při tom zjistila, že mi většina dostupných produktů nesedí. Kosmetické firmy se dneska hodně zaměřují na kvantitu, nikoli na kvalitu. A právě proto jsem se nakonec rozhodla založit vlastní značku Luxury La Organica,  která se zaměřuje na dovoz ručně vyráběných přírodních kosmetických produktů. Tedy produktů, které jsou nejen v té nejvyšší kvalitě, ale které také plní svůj účel. Dneska tak dovážíme luxusní přírodní kosmetiku značek, které nejsou běžně dostupné.

Intenzivní kontakt – sdílení svých zkušeností s Vámi

Abych mohla být s vámi všemi v intenzivním kontaktu a mohla s vámi sdílet své zkušenosti, založila jsem si také Instagramový účet. Můžu se tam s vámi virtuálně potkávat a diskutovat nejen o kosmetice. Na mém Instagramu navíc najdete i jednotlivé produkty, které osobně přestavím a vysvětlím, jak se aplikují a pro koho jsou určené. A pokud vás zajímá, čemu se ráda věnuju, když se můj život zrovna netočí kolem kosmetiky, je to jednoduché – mám zkrátka ráda všechno, co je krásné, ať už jde o umění, knihy, parfémy, tanec, hudbu nebo třeba kvalitní jídlo. Mějte se krásně