Objevte náš sortiment luxusní péče o pleť i pokožku celého těla z přírodních ingrediencí. La Organica je Vaše nová destinace pro luxusní přírodní kosmetiku.

LA ORGANICA je součástí konceptu LB ORGANICS a vznikla čistě pro Vás, naše zákaznice a zákazníky, kteří si chcete dopřát výjimečnou přírodní péči. LB ORGANICS se stává velkoobchodem. Veškeré informace na www.laorganica.cz.

Vizí LA ORGANICA je přinášet na český a slovenský trh kosmetické produkty, které prošly přísným sítem požadavků na co nejkvalitnější rostlinné složení.

Za kosmetickými značkami, které Vám představujeme, se skrývají malé rodinné firmy pyšnící se vysoce kvalitními produkty. Nejlepší přírodní suroviny a ruční výroba nám garantuje ten nejlepší možný výsledek.

Všechny fáze výroby kosmetiky zde probíhají pod vedením konkrétních lidí, mnohdy členů rodiny, kteří odpovídají za kvalitu svých výrobků.

Setkání s nimi pro nás bylo natolik určující, že jsme se rozhodli začít tuto veskrze ručně vyráběnou, luxusní pěstící kosmetiku dovážet do České a Slovenské republiky.

Naše okouzlení světem přírodní kosmetiky bylo natolik silné, že jsme založili projekt LA ORGANICA. Jak už sám název napovídá, společným jmenovatelem všech našich produktů jsou přírodní, rostlinné ingredience prvotřídní kvality a jejich ruční zpracování.

V našem sortimentu naleznete širokou škálu pleťové i tělové kosmetiky, včetně pánské řady a také produktů určených pro jemnou a citlivou pokožku dětí. Produkty vynikají mimořádnou účinností, svou čistotou, jsou až 100 % bio, cruelty-free a většina vegan. Většina z produktů se pyšní prestižními certifikáty Vegan society, Ecocert/Cosmos natural či Ecocert/Cosmos organic.  Naše produkty pravidelně získávají ocenění z nezávislých britských soutěží Beauty Awards, Beauty Steals nebo Natural Beauty Awards.