Právě si prohlížíte Přírodní pleťové masky

Přírodní pleťové masky

Pleťové masky jsou staré téměř jako lidstvo samo. Už od starověkého Egypta lidé používali všechny možné druhy pleťových masek nejroztodivnějších ingrediencí, aby dosáhli krásné a zářivé pokožky. Kleopatra, která byla vyhlášena svou krásou, používala například jílové masky, aby zbavila svou pleť nečistot a dodala jí svěžest.

Proč jsou pleťové masky tak důležité?
Jejich pravidelné používání je klíčovým elementem v péči o Vaši pleť. Pleťové masky totiž zvyšují krevní mikrocirkulaci a tím zvyšují látkovou výměnu mezi buňkami. Účinné látky pak lépe pronikají do kůže.
Naučte se pleťové masky používat pravidelně.

Jak pleťové masky nejlépe aplikovat :

  • Masku vybírejte podle Vašeho typu a aktuálního stavu pleti.
  • Dopřejte si čas a aplikaci spojte s relaxací 1–2 krát za týden.
  • Masku aplikujte na dokonale vyčištěnou a nahřátou pleť.
  • Nanášejte ji v dostatečném množství od středu obličeje do stran, také na krk a dekolt.
  • K aplikaci můžete použít prsty nebo speciální kosmetický kartáček či štětec. Pokud maska není určena na oční okolí, vyhněte se při nanášení těmto partiím.
  • Důkladné vyčištění pleti po aplikaci masky je základ pro to, aby se dobře zregenerovala a opět se Pokud máte pocit napnuté pokožky, klidně použijte váš oblíbený krém.

Pro luxusní péči o pleť v LA ORGANICA naleznete vysoce koncentrované revitalizující masky s ovocnými kyselinami – https://laorganica.cz/produkt/zazracna-maska/, čisticí se syrovým kakaem a růžovým jílem – https://laorganica.cz/produkt/maska-pro-zarivou-plet-se-syrovym-kakaem-a-kokosem/, omlazující s obsahem výtažků a vitamínů z lesního ovoce i detoxikační, obsahující organické chaluhy a zelený jíl.

Blahodárnou péči si nyní můžete dopřát díky luxusní masce s nanočásticemi zlata – https://laorganica.cz/produkt/bio-retinol-gold-mask/. Tato jedinečná ingredience zpomaluje úbytek elastinu a stimuluje buněčný růst.

Zlato pleť regeneruje a vypíná. Díky svému protizánětlivému účinku a následnému zpomalení úbytku melaninu redukuje vznik poškození sluncem a pigmentových skvrn. Bojuje proti poškození volnými radikály, a tím i proti předčasnému stárnutí.
Vaše pleť se díky této péči rozzáří zlatým jasem.

Máme to pravé pro každý typ pleti.

Zázračná maska
Maska pro zářivou pleť se syrovým kakaem a kokosem
Luxusní zlatá maska
Omlazující antioxidantová maska z lesních plodů
Detoxikační čistící maska z chaluh

Pravidelné opakování rituálu.
Vyčleňte si pro aplikaci masky třeba jeden večer v týdnu. Pravidelné rituály zklidňují mysl a dávají tělu signál bezpečí a příjemné rutiny.
A nezapomeňte, že jsme vaší destinací pro čistou a dokonalou pleť.